„Zielone Śląskie” w blogosferze o Szlaku Kulinarnym Śląskie Smaki

Autor:
Agnieszka ŚOT
Data publikacji:
19 Październik 2020
Odsłuchaj tekst

       Od czerwca do końca wakacji trwała kampania z udziałem pięciu najbardziej poczytnych blogów o tematyce podróżniczej, koncentrujących się na wycieczkach po zielonych zakątkach województwa śląskiego.

Do przyjazdu do regionu zachęcają: Gdzie wyjechać, Powroty do, Paragon z  podróży, Znaj kraj i Rowerem po Śląsku. Dzięki osobistemu, wręcz intymnemu spojrzeniu autorów blogów można poznać województwo z innej perspektywy.

Blogerzy nie zapomnieli również o Szlaku Kulinarnym Śląskie Smaki i jego restauracjach.

Blog: www.znajkraj.pl 

Rowerowy Szlak Orlich Gniazd. Z Częstochowy do Krakowa

Śląskie Smaki, Szlak Zabytków Techniki…

Szykując się do wyruszenia na szlak rowerowy po Jurze warto pamiętać, że Częstochowa ma swoje obiekty na dwóch śląskich szlakach tematycznych – to Śląskie Smaki i Szlak Zabytków Techniki. Pierwszy gromadzi kilkadziesiąt restauracji, gdzie serwuje się regionalne śląskie dania, drugi – miejsca, gdzie prezentowane są dawne tradycje przemysłowe Śląska i województwa śląskiego. W Częstochowie do Szlaku Zabytków Techniki należą Muzeum Górnictwa Rud Żelaza, Muzeum Historii Kolei i Muzeum Produkcji Zapałek, a do Śląskich Smaków – Browar CzenstochoviaRestauracja Pod RatuszemGospoda Złoty Garniec.

Linki do blogów:

https://www.znajkraj.pl/szlak-orlich-gniazd-slaskie-na-rowerze

śląskie smaki

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  9
Pogoda
Katowice